لوگو کنکور مشاور
لوگو کنکور مشاور

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور در تمام گروه های آزمایشی یکی از تخصصی ترین قسمت های مشاوره تحصیلی است که میتواند در رسیدن داوطلبان کنکور به موفقیت و حرکت در مسیری درست کمک بزرگی باشد به همین دلیل اگر قصد شرکت در کنکور سراسری داری هر چند کوتاه ولی حداقل یکبار از مشاوره کنکور استفاده کن !

در مرکز مشاوره کنکور میتونید با بهترین مشاور کنکور در ارتباط باشید و با استفاده از اطلاعات و تجربیاتی که در اختیارتان قرار میگیرد رتبه برتر شدن و نشستن روی صندلی بهترین ها دانشگاه ها و در نهایت آینده ای زیبا را برای خودتان تضمین کنید .

اهمیت مشاوره کنکور

فرض کنید قرار است گوشی جدیدی بگیرید ، قطعا اولین کاری که میکنید مشورت است . برای اینکار ممکن است از دوستانتان که گوشی مشابه دلخواه شما را دارند صحبت کنید یا به چند تا مغازه سر بزنید و با فروشندگان آن صحبت کنید .

در هر صورت تقریبا غیر ممکن است که بدون شناخت و همینطوری وارد مغازه ای شوید و یک گوشی انتخاب کنید و بیاید بیرون !

زمانی که اطلاعات و تجربیات کافی وجود نداشته باشد بدیهی است که باید مشورت کرد چه برای خرید گوشی ، چه برای خرید ماشین یا حتی رفتن به مسافرت به شهری که تا حالا نرفتید .

کنکور دقیقا همین روال را دارد یعنی باید قبل از اینکه وارد پروسه و مسیر آن شوید اطلاعات مناسبی در این موارد داشته باشید .

 • ✔️ بودجه بندی دروس کنکور
 • ✔️ منابع خوب کنکوری
 • ✔️ بهترین آزمون های آزمایشی
 • ✔️ نحوه تست زدن
 • ✔️ روش های برنامه ریزی کردن
 • ✔️ آخرین قوانین کنکور سراسری
 • ✔️ نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور
 • ✔️ جمع بندی و مرور
 • ✔️ روش های خلاصه نویسی
 • ✔️ بهترین روش های درس خواندن
 • ✔️ هزینه منابع و آزمون ها

چندین مورد دیگر هم میتوانیم برای شما مثال بزنیم که در مجموع به همه این اطلاعات و مراحل مشاوره کنکور گفته میشود . مرکز مشاوره کنکور با در اختیار داشتن بهترین مشاوران کنکور به شما این امکان را میدهد تا نقشه راه کاملی برای رفتن به جنگ کنکور داشته باشید !

با توضیحاتی که داده شد امیدوارم اهمیت مشاوره کنکور را درک کرده باشید و در اولین قدم حتی اگر شده یک ساعت مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری کنکور بگیرید و با خیال راحت وارد ماراتن سخت و طولانی کنکور شوید .

موضوعات مرتبط : برای کنکور ۱۴۰۳ از کی شروع کنم

وظیفه مشاور کنکور

حالا که تصمیم گرفتی از مشاوره کنکور استفاده کنی باید بهترین مشاور کنکور را در اختیار داشته باشید . مشاور کنکوری که ادعای بهترین بودن میکند قطعا دارای وظایفی است و زمانی اسم بهترین در کنار اسمش قرار میگیرد که وظایف را به نحو احسن انجام دهد .

از جمله مهم ترین وظایف مشاور کنکور

 • تعیین سطح دانش آموز
 • برنامه ریزی شخصی سازی شده با توجه به سطح دانش آموز
 • ارتقای برنامه بصورت هفتگی و ماهانه با توجه به پیشرفت دانش آموز
 • به روز بودن در اطلاعات کنکوری
 • به روز بودن در اطلاعات مدارس
 • توجیه دانش آموز در روش های تست زنی
 • توجیه داوطلب در روش های درس خواندن
 • معرفی منابع با توجه به سطح دانش آموز
 • ارتقا منابع با توجه به پیشرفت دانش آموز
 • پیگیری روزانه دانش آموز جهت اجرای برنامه
 • جلسات یک ساعت مشاوره تلفنی یا حضوری بصورت هفتگی جهت آنالیز دانش آموز
 • معرفی بهترین آزمون های آزمایشی
 • توجیه دانش آموز در مورد مرور ، جمع بندی و خلاصه نویسی
 • انجام برنامه ریزی تابستان ، عید و بعد از عید بصورت جدا
 • تعیین استراتژی درس خوندن و تست زدن

چندین مورد دیگه در مورد وظایف مشاور کنکور میشه گفت اما باید بدونید قبل از اینکه مشاوری برای مسیرتان انتخاب کنید حتما باید این موارد را از او بخواهید یا در مورد این موارد مشاور را به چالش بکشید تا انتخابتان درست باشد .

صرفا دلیل نمیشود هر کسی رتبه برتر کنکور بود یا در دانشگاه خوبی درس میخواند یا پیج اینستاگرام با چند تا ویدیو داشت مشاور کنکور باشد . حتما پیشنهاد میکنم برای انتخاب پشتیبان و مشاور از مرکز مشاوره کنکور که قابلیت استعلام مجوز و رزومه کاری داشته باشد اقدام کنید !

در نهایت امیدوارم در بازار شلوغ کنکور اسیر سودجویان و تبلیغات کاذب نباشید و به سرعت تصمیم گیری نکیند . شرط عق احتیاط است پس بدون عجله و با صبر و حوصله و تحقیقات خوب بهترین مشاور کنکور را انتخاب کن .

مشاوره کنکور رایگان

مشاوره کنکور رایگان

مشاوره رایگان نوعی آفر است که به داوطلبان داده میشود تا اولا بدون شناخت مشاور را انتخاب نکنند دوما برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشند حداقل یکی دو جلسه با مشاور صحبت کنند و بهتر است بگوییم از مشاور تست بگیرند و رزومه کاری مشاور را بخوان !

مشاوره کنکور تلفنی رایگان

ما در کنکور مشاور این امکان را برای دانش آموزان و خانواده های عزیز فراهم کردیم تا اگر تهران نیستند و به دلیل دوری مسافت امکان حضوری ندارند بصورت تلفنی وقت مشاوره برای آن ها فیکس میشود تا با مشاور کاملا رایگان صحبت کنند .

مشاوره کنکور رایگان در واتس آپ

عزیزانی هم هستند که میخواهند مشاوره آنلاین یا بصورت تصویری داشته باشند و فیس تو فیس با مشاور صحبت کنند . خب در کنکور مشاور این امکان هم فراهم شده و تمامی داوطلبان میتوانند مشاوره رایگان واتس آپ داشته باشند .

پیشنهاد میکنیم

چه در مشاوره تلفنی و چه در مشاوره واتس آپ که هر دو بصورت مشاوره رایگان است از مشاور رزومه بخواهید و اطلاعات مشاور را محک بزنید حتی در مورد نوع ارتباط گیری و قدرت روابط عمومی مشاور هم باید خیالتان راحت شود . بعد از تایید تمام این موارد در ذهتان میشه گفت بهترین مشاور کنکور نصیبتان شده است .

قیمت مشاوره کنکور

بعد از اینکه داوطلب مشاوره رایگان گرفت و ابراز علاقه مندی برای ادامه جلسات مشاوره داشت لازم است هزینه ای بعنوان هزینه مشاوره تخصصی کنکور پرداخت کند تا وقت مشاوره بطور دقیق توسط مرکز مشاوره کنکور برای داوطلب فیکس شود .

قیمت مشاوره کنکور میتواند بر اساس چند معیار محاسبه شود تا داوطلب خودش نحوه مشاوره را انتخاب و با مشاور پیش برود . در مشاوره کنکور برای قیمت گذاری میتوان این چند حالت را در نظر گرفت .

مشاوره جلسه ای

در مشاوره جلسه ای داوطلب میتواند بصورت جلسات ۱ ساعته یا بیشتر هر زمان که در موضوعی خاص نیاز به مشاوره داشت با مجموعه هماهنگ شود تا وقت مشاوره فیکس شود . در این حالت داوطلب با اختیار خودش در طول سال تحصیلی به تعداد جلسات دلخواه مشاوره میگیرد .

مشاوره ماهانه

در این حالت داوطلب هر ماه مبلغ مشاوره برای یک ماه را واریز میکند و در طول ماه میتواند به اندازه دلخواه با مشاور در تماس باشد و از دیگر خدمات مشاوره ای که گفته شد از جمله برنامه ریزی ، تعیین سطح ، معرفی منابع و آزمون ، روش های تست زنی و درس خواندن استفاده کند .

قطعا این روش با توجه به خدماتی که به داوطلب در طول یک ماه داده میشود و با توجه به حدی که در تعدا  ارتباط برای آن تعیین نشده است از نظر قیمت نسبت به مشاوره جلسه ای به صرفه تر است . همچنین دائطلب این امکان را دارد به میل خودش هر ماه مشاوره را تمدید کند یا دیگر ادامه ندهد یا حتی مشاورش را تغییر دهد .

مشاوره سالانه

در حالت مشاوره سالانه داوطلب بعد از مشاوره رایگان یا مشاوره جلسه ای و حتی مشاوره ماهانه میتواند وارد حالت مشاوره سالانه شود . تفاوتی که این روش با دیگر حالت ها این است که داوطلب در صورت انتخاب آن میتواند یک ماه کامل مشاوره از مجموعه کنکور مشاور تخفیف بگیرد .

در واقع هزینه یک ماه از هزینه کلی کسر و به دانش آموز هدیه داده میشود . قطعا از نظر قیمتی و ثبات کاری مشاوره سالانه به صرفه تر است و هم مشاور و هم داوطلب فرصت بیشتری برای در کنار هم کار کردن و پیشرفت دارند . پیشنهاد میکنم راجع به این موضوع کمی فکر کنید !

خبر خوب !

پکیج های مشاوره ای در کنکور مشاور با تنوع زیادی تدوین شده است تا تمام دانش آموزان با هر سطح مالی و توانی از سراسر کشور بتوانند وارد پروسه مشاوره حرفه ای کنکور شوند و به دلیل مشکلات مالی از رقبا جا نمانند . در کنار هم عدالت آموزشی را حفظ خواهیم کرد .

مشاوره کنکور تجربی

کنکور تجربی تقاضای زیادی دارد و خیلی شلوغ و پر طرفدار است به همین دلیل باید مشاوره کنکور تجربی بسیار حرفه ای و تخصصی انجام شود تا داوطلب بتواند از رقبای بیشمار و قدرتمندی که دارد جلو بزند و به رویای قبولی پزشکی یا حداقل پیراپزشکی برسد !

در مرکز مشاوره کنکور سعی کردیم رتبه برترهای کنکور تجربی در سال های گذشته و همچنین مشاوران با تجربه و با سابقه را در کنار هم جمع کنیم تا علاوه بر مشاوره فردی مجموعه از گروه قدرتمند مشاوره ای بر خوردار باشد .

برای موفقیت در کنکور تجربی نه تنها باید در زمینه کنکور مشاوره خوبی بگیری بلکه باید راجع به رشته ها و در نهایت انتخاب رشته تجربی هم کاملا توجیه شی . مشاور خوب کنکور تجربی با تسلط بر تمامی این ها تقریبا بدون هیچ ضریب خطایی موفقیت را برای شما تضمین میکند .

پیشنهاد میکنم از یک جلسه مشاوره رایگان کنکور تجربی با رتبه برتر های تجربی استفاده کنی !

مشاوره کنکور ریاضی

کنکور ریاضی تنوع رشته ای بسیار زیادی دارد و داوطلبان با علاقه مندی های مختلفی در کنکور ریاضی شرکت میکنند . مشاوره کنکور ریاضی به داوطلب کمک میکند رقبا را پیش بینی کنید و با استراتژی درست برای موفقیت تلاش کنید .

کنکور ریاضی کمترین درس تخصصی را دارد پس زمان خوبی در اختیار داوطلبان ریاضی است اگر بهترین مشاور کنکور ریاضی را در اختیار داشته باشید قطعا به نوعی برای شما برنامه ریزی خواهد شد که هم در کنکور رتبه خوبی بدست بیاورید و هم نمرات امتحانات نهایی شما عالی شود !

فراموش نکن تعداد  زیادی از داوطلبان کنکور ریاضی با هدف مهاجرت تحصیلی و شغلی در کنکور ریاضی شرکت میکنند . خب باید اطلاعات درست در این مورد به شما انتقال داده شود شاید با ورود به رشته ای ساده تر و دانشگاهی بهتر شانس موفقیت واست بیشتر باشه .

پیشنهاد میکنم از یک جلسه مشاوره رایگان کنکور ریاضی با رتبه برتر های تجربی استفاده کنی !

مشاوره کنکور انسانی

کنکور انسانی دارای بیشترین دروس تخصصی در کنکور است همچنین بیشترین امتحانات نهایی که تاثیرات مستقیم در نمره دائطلبان دارد مربوط به این رشته میشود . مدیریت زمان و یادگیری زدن تست های مفهومی همچنین روش درس خواندن صحیح از مهم ترین کمک هایی است که مشاوره کنکور انسانی میتواند به داوطلب بکند .

منابع کنکور انسانی متنوع هستند در نتیجه سطح بندی منابع هم سخت تر میشود همچنین به دلیل حفظی بودن درس ها نیاز بیشتری به مرور و جمع بندی است در نتیجه نوع برنامه ریزی خاص تر است . در مشاوره کنکور انسانی مشاور باید بسیار با تجربه باشد و مهارت ارتباطی بالایی داشته باشد .

تنوع رشته ای و شغلی رشته انسانی زیاده و قطعا مشاور کنکور انسانی نه تنها در زمینه کنکور بلکه در زمینه استعداد یابی شغلی و تحصیلی باید شما را کمک کند . وقتی از الان میدونی چه رشته ای میخوای قبول شی خب استراتژی بهتری برای کنکور خواهید داشت .

پیشنهاد میکنم از یک جلسه مشاوره رایگان کنکور انسانی با رتبه برتر های تجربی استفاده کنی !

مشاوره کنکور هنر

کنکور هنر جز رشته هایی است که علاوه بر آزمون تئوری دارای آزمون عملی است . داوطلبانی که میخواهند وارد یکی از دانشگاه های حرفه ای هنر شوند باید هم در کنکور و هم در آزمون عملی و البته در نمرات امتحانات نهایی نمره عالی کسب کنند .

کنکور هنر و انتخاب رشته آن همچنین منابع کنکور هنر قوانین خاص خودش را دارد که کمتر مشاور کنکوری از آن مطلع است در نتیجه برای شرکت در کنکور هنر و هدف استفاده از مشاوره باید حتما بهترین مشاور کنکور هنر را انتخاب کنید .

هیچ تفاوتی از نظر سختی بین کنکور هنر با دیگر رشته های کنکور نیست . درست است تعداد داوطلبان بسیار کمتر است اما پذیرش ها و نحوه انتخاب رشته قوانین خاص خودش را دارد پس شاید بشه گفت برای موفقیت در کنکور هنر نیاز به مشاوره تخصصی تری است .

پیشنهاد میکنم از یک جلسه مشاوره رایگان کنکور هنر با رتبه برتر های تجربی استفاده کنی !

مشاوره کنکور زبان

کنکور زبان شامل یک درس تخصصی زبان است و بقیه نمره را معدل یا همان سوابق تحصیلی تعیین میکند . همچنین میتوان بجز زبان انگلیسی در چند زبان دیگر تحصیل کرد . مشاوره کنکور زبان به شما کمک میکند نمرات امتحانات نهایی خوبی داشته بشید و از منابع مناسبی برای درس زبان تخصصی استفاده کنید .

پیشنهاد میکنم از یک جلسه مشاوره رایگان کنکور زبان با رتبه برتر های تجربی استفاده کنی !

مشاوره کنکور ارشد

بعد از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی و قصد ورود به تحصیلات تکمیلی باید در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرد . کنکور کارشناسی ارشد به دلیل تخصصی بودن رشته و وجود گرایش های مختلف در هر رشته حتما نیاز به مشاوره دارد .

اهداف ورود به کارشناسی ارشد در انواع دانشگاه های مختلف است اما اگر قصد و هدفی برای مهاجرت تحصیلی و پذیرش دارید خیلی خیلی باید در انتخاب رشته و کنکور ارشد دقت داشته باشید و نمره بسیار خوبی کسب کنید .

مشاور کنکور ارشد به شما بهترین منابع رشته خودتان ، آخرین رتبه های قبولی ، نحوه درست درس خواندن برای کنکور ارشد و در نهایت انتخاب رشته را معرفی میکند . برآیند تمام این اتفاقات ورود به یکی از دانشگاه های درجه ۱ در گرایش مناسب است .

پیشنهاد میکنم از یک جلسه مشاوره رایگان کنکور ارشد با رتبه برتر های تجربی استفاده کنی !

مسیر طلایی در مشاوره کنکور

مسیر طلایی در مشاوره کنکور

مشاور خوب و حرفه ای انتخاب کن !

مشاور برای شما مثل اهرم عمل میکنه به نحوی که سنگین ترین وزنه ها با کمترین زور به سادگی جا به جا شود . باید در مسیر کنکور برای جابه جایی این غول بی شاخ و دم از اهرم و مشاور مناسب استفاده کنی تا معجزه موفقیت را ببینی !

از مشاور برنامه ریزی شخصی سازی شده بخواه !

اگر دیدی مشاور رفت سراغ برنامه های دیگران و چندتا فایل کپی واست فرستاد بدون که کارشو بلد نیست و فقط داره کار مشاوران دیگه رو کپی میکنه . میدونی کجا گندش در میاد ؟

جایی که ازش بخوای برنامه مناسب مقطع خاصی بهت بده ، مثلا دوران عید یا موقع مریضی یا برنامه جبران عقب افتادگی ها که قطعا نمیتونه !

پس بدون تعارف از مشاور برنامه ریزی شخصی سازی شده بخواه تا موفقیتت تضمین شه !

اطلاعات سنجش و مدرسه جزئی از مشاوره کنکور است !

از مشاور میپرسی شروع امتحانات نهایی چه زمانی است ؟

بهش میگی تاثیر سوابق تحصیلی رو بهم توضیح بده

ازش میخوای ضریب هر درس در کنکور و معدل را واست مشخص کنه

راجع به اطلاعیه های سنجش ازش سوال میکنی

متاسفانه هیچکدومو نمیدونه و این فاجعست !

مشاوری که اینارو ندونه پس چطوری میخواد زمان بندی کنه یا استراتژی درسی بچینه اصلا چطوری میخواد به روز باشه تا دانش آموزش درست جلو بره !

مشاوره کنکور با قیمت عادلانه

خیلی از داوطلبان از مشاور انتظار دارند که هزینه بسیار پایینی برای مشاوره دریافت کند . اگر مشاور تازه کار باشه یا خصوصیاتی که به شما توضیح داده شد را نداشته باشه اصلا ایرادی نداره چنین انتظاری ازش داشته باشید .

اما وقتی مشاور با چند سال سابقه کار و رزومه خوب میخوای به اندازه کافی شناخته شده است که دانش آموزان زیادی برای مشاوره سراغش بیان پس نمیشه ازش انتظار داشت برای وقتی که میزاره هزینه خیلی کمی دریافت کند .

بعضی از مراکز هم به دلیل وجود واسطه های مختلف بین داوطلب و مشاور هزینه های عجیب غریبی تقاضا میکنند که البته این هم غلط است . دانش آموز چه گناهی کرده که ساز و کار بعضی موسسات دلال بازیه !

هزیته و قیمت باید عرف و درست باشه تا هم مشاور با میل انگیزه کارش را انجام بده و هم داوطلب کنکور برای هزینه تحت فشار قرار نگیره . حتما موضوع هزینه مشاوره کنکور را با استعلام از چند جا پیگیری کنید .

بهترین مشاور کنکور

مشاوره کنکور

وقتی مشاور کنکور همیشه پاسخگو تماس باشه

وقتی مشاور کنکور پیام های شما رو جواب میده

وقتی مشاور کنکور پیگیر و پر تلاشه

وقتی مشاور کنکور برنامه ریزی کردن بلده

وقتی مشاور کنکور روی منابع کمک آموزشی مسلطه

وقتی مشاور کنکور سابقه کار و رزومه کاری مناسب داره

وقتی مشاور کنکور خودش هم آدم موفقی هست

یعنی بهترین مشاور کنکور گیرت اومده پس ساده از دستش نده…

مرکز مشاوره کنکور

مرکز مشاوره کنکور باید مجوز رسمی آموزش و پرورش داشته باشد .

مرکز مشاوره کنکور باید امکان مشاوره حضوری داشته باشد .

مرکز مشاوره کنکور باید دارای گروه مشاوره ای حرفه ای باشد .

مرکز مشاوره کنکور باید امکان برگزاری جلسات حضوری و آنلاین هفتگی داشته باشد .

مرکز مشاوره کنکور باید مشاور روانشناس و مشاور انتخاب رشته در اختیار دانش آموز قرار دهد .

مرکز مشاوره کنکور باید در صورت نیاز اساتید رفع اشکال درسی در اختیار دانش آموز قرار دهد .

مرکز مشاوره کنکور باید همه چی تموم و تکمیل باشد .

حالا که همچین جایی هستی این فرصت طلایی را از دست نده !

در پایان

کنکور خوشبختانه یا متاسفانه تعیین کننده سرنوشت و اتفاقاتی است که قراره در آینده برای شما رقم بخورد . شاید عادلانه نباشد که یک سال تلاش ظرف مدت ۴ ساعت مورد آزمایش قرار بگیرد و بعد یک عمر و زندگی را مشخص کند .

به هرحال برای ورود به هر موفقیتی در سراسر دنیا آزمون و آزمایشی وجود دارد که در کشور ما اسمش کنکور است . پس بخاطر تنبلی یا انتخاب غلط یا سر مقداری بالا و پایین هزینه کردن با آینده و زندگی خودت بازی نکن !

این مرحله جزئی از مسیر زندگی توست پس سعی کن با آرامش و انتخاب صحیح با قدرت پشت سر بگذاریش . در این مسیر به آکادمی کنکور مشاور اعتماد کن و مطمعن باش کمکت خواهیم کرد .

برای مشاوره کنکور میتونی همین الان با ما تماس بگیری تا به سرعت یک جلسه مشاوره رایگان کنکور واست فیکس کنیم .

بنر مشاوره کنکور

آخرین اخبار در کانال ایتا کنکور مشاور

آخرین مقالات کنکور مشاور

برای تماس با مشاور کلیک کنید