لوگو کنکور مشاور
لوگو کنکور مشاور

همین حالا وقت مشاوره خود را رزرو کنید 👈

مشاوره تحصیلی رایگان تلفنی و آنلاین

مشاوره تحصیلی رایگان

در رابطه با مشاوره تحصیلی و انواع آن و جاهایی که در سنین و مقاطع تحصیلی مختلف بکار اشخاص با ویژیگی ها متفاوت می آید زیاد صحبت شده است. اما خیلی ها هستند به دنبال مشاوره تحصیلی رایگان میباشند و جز مشاوره رایگان به هیچ وجه اعتماد نمیکنند!

کنکور مشاور در کنار مجموعه خدمات رایگانی که در زمینه های مختلف به مخاطبان خود میدهد سعی دارد در زمینه مشاوره تحصیلی هم شرایطی ایجاد کند تا افرادی که دچار مشکل در هزینه کرد هستند بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کنند.

خدمات ارائه شده در مشاوره تحصیلی رایگان کنکور مشاور

مشاوره تحصیلی شامل مجموعه ای گسترده از تحصیلات دوران مدرسه یعنی ابتدایی تا کنکور ، مشاوره تحصیلی انتخاب رشته ، مشاوره تحصیلی دانشجویی ، مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری و حتی آزمون های استخدامی میشود.

ما در کنکور مشاور برای کسانی که امکان پرداخت هزینه ندارند شرایطی را فراهم کردیم تا سوالاتشان را از طریق کامنت در انتهای همین مقاله یا پیام رسان های قرار داده شده در سایت بپرسند.

همچنین میتوانید از طریق کانال یوتیوب ، آپارات و اینستاگرام از ویدیوهای آموزشی رایگانی قرار داده شده است استفاده کنید و به جواب تمام سوالات خود در زمینه های مختلف برسید. برای استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان کنکور مشاور از یکی از روش های زیر اقدام کنید.

 • پیام رسان واتس آپ
 • پیام رسان تلگرام
 • پیام رسان ایتا
 • کانال کنکور مشاور در آپارات
 • کانال کنکور مشاور یوتیوب
 • کانال کنکور مشاور در ایتا
 • پیج اینستاگرام کنکور مشاور
 • پاسخگویی از طریق کامنت در سایت کنکور مشاور

مشاوره تحصیلی رایگان ۲۴ ساعته

افراد زیادی هستند که با سوالات مختلف در ساعات غیر اداری رو به رو میشوند و نیاز دارند که به سرعت پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. معمولا در زمان مواقع حساسی همچون انتخاب رشته کنکور یا اعلام نتایج یا تصمیم گیری در انتخاب منابع این موضوع پیش می آید.

همچنین کسانی که در زمان مطالعه با سوالات درسی مواجه میشوند یا برای کنکور در اردوی عید هستند به دلیل زمان هایی که در آن هستند امکان دسترسی به مشاور وجود ندارد. کنکور مشاور برای این زمان هم پیش بینی های لازم را انجام داده است.

ساعت کار مرکز از ساعت 8 صبح تا 12 شب بصورت حضوری و تلفنی میباشد. در صورتی که خارج از این زمان نیاز به مشاوره داشتید میتوانید از طریق هر کدام از روش های گفته شده به سرعت با ما ارتباط بگیرید و سوالاتتان را از مشاور 24 ساعته کنکور مشاور بپرسید.

مشاوره تحصیلی رایگان متوسطه اول تا دبیرستان

تمام کسانی که در مقطه متوسطه اول هستند مخصوصا در سال نهم نیاز به مشاوره تحصیلی دارند. بیشترین مشاوره تحصیلی دانش آموزان مقطع متوسطه اول مربوط به انتخاب رشته نهم میباشد که البته خیلی هم حساس است.

همچنین عدم برنامه ریزی صحیح درسی یا وجود مشکلات در یادگیری و عدم ارتباط با تدریس معلم ها از دیگر مشکلات دانش آموزان این مقطع است. میتوانید از مشاوره تحصیلی رایگان ما و تست های آنلاین و رایگانی که در سایت قرار داده شده استفاده کنید و بدون هیچ استثنایی به پاسخ تک تک سوالاتتان برسید.

در کنکور مشاور نوعی برنامه ریزی شده است تا با استفاده از استاندارترین تست های استعداد یابی و شخصیت شناسی دنیا که بصورت رایگان در اختیار شما قرار دارد در هر جای ایران که هستید بطور کامل از هر گونه مراجعه حضوری و انجام هزینه های نجومی بی نیاز شوید.

همچنین اگر دانش آموز متوسطه دوم هستید از سال دهم تا دوزادهم میتوانید از یکی از این خدمات رایگان استفاده کنید:

✔️ رفع اشکال درسی

✔️ یک جلسه تدریس رایگان در هر کدام از دروس اختصاصی

✔️ یک جلسه مشاوره رایگان با رتبه برتر های کنکور ( حضوری ، تلفنی )

✔️ استفاده از برنامه ریزی های رایگان هفتگی

✔️ استفاده از آزمون های آنلاین رایگان

✔️ همایش های رایگان انتخاب رشته کنکور

✔️ معرفی رشته ها و دانشگاه ها و بازار کار آن ها

✔️ مشاوره تحصیلی رایگان انتخاب رشته

✔️ معرفی بهترین منابع کنکوری

✔️ اعلام به روز ترین بودجه بندی کنکور منتشر شده توسط سازمان سنجش

راه های ارتباطی با مشاور تحصیلی رایگان 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان از یکی از روش های زیر اقدام کنید:

 • پرسش سوال بصورت کامنت در انتهای مقاله
 • رزرو وقت مشاوره در بالای همین صفحه
 • اعلام درخواست مشاوره از طریق لینک قرار داده شده
 • پرسش سوال در واتس آپ
 • پرسش سوال در تلگرام
 • پرسش سوال در ایتا
 • تماس تلفنی با مرکز و رزرو وقت مشاوره تلفنی یا حضوری
 • تماس تصویری از طریق واتس آپ
 • تماس تصویری از طریق گوگل میت

مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین

با وجود برنامه های مختلف هر کسی در هر شرایطی و حتی هر کشوری میتواند حداقل به یکی از پیام رسان های خارجی و داخلی و انواع پلتفرم های ارتباطی متصل شود. کنکور مشاور تقریبا در تما پیام رسان ها و کانال های موجود در شبکه های اجتماعی فعال است.

با جست و جو کلمه کنکور مشاور به سادگی میتوانید ما را در پلتفرمی که خودتان به آن علاقه مند هستید پیدا کنید. مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین یکی از مهم ترین خدمات کنکور مشاور است که در کمتر موسسه ای راه اندازی شده است.

مشاوره تحصیلی رایگان واتساپ

مخاطبان آکادمی کنکور مشاور در سراسر ایران و دنیا با دسترسی های مختلف درخواست مشاوره دارند. دانشجویان خارج از کشور در رشته های تحصیلی مختلف که درباره نحوه انتقالی یا تردد به کشور سوالاتی دارند در این بین بیشترین سهم را شامل میشوند.

همچنین افراد زیادی که امکان مشاوره تحصیلی حضوری ندارند علاقه مند به ارتباط تصویری با مشاور برای تاثیر پذیری بیشتر هستند. اگر در هر کدام از حالت های گفته شده قرار دارید میتوانید برای ارتباط و مشاوره تحصیلی رایگان آنلاین از طریق پیام رسان واتس آپ با ما همراه باشید.

در پیام رسان واتس آپ امکان مکالمه صوتی ، تصویری و متنی امکان پذیر است . امکان مشاوره تحصیلی در واتس بصورت آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز فراهم شده است و شما عزیزان از هر جای ایران و جهان میتوانید با مشاوران کنکور مشاور در تماس باشید.

مشاوره تحصیلی رایگان تلفنی 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان تلفنی بیشتر در این موضوعات میتوانیم کمک حال شما باشیم:

 • در صورتی که سوالتان کوتاه است.
 • در صورتی که میخواهید پشتیبان رتبه برتر برای کنکور داشته باشید.
 • در صورتی که دنبال مشاور حرفه ای انتخاب رشته هستید.
 • برای اطلاع از زمان همایش ها میتوانید تماس بگیرید.
 • هماهنگی جلسات تدریس رایگان

بعضی از مسائل مشاوره ای وجود دارند که امکان مشاوره رایگان یا مشاوره کوتاه مدت در آن نیست. برای مثال فرد به دنبال برنامه ریزی درسی میباشد و واقعا نمیشه با یک جلسه یک ساعته و آن هم رایگان اینکار را کرد. بجای مشاوره تلفنی رایگان از فابل های برنامه ریزی رایگان قرار داده شده در سایت استفاده کنید.

اما با وجود تمام سختی ها سعی داریم تا جای امکان حداقل در بعضی از خدمات مشاوره ای بصورت رایگان و تلفنی پاسخ سوالات شما را بدهیم.

شماره مشاوره تحصیلی رایگان

میشود مشاوران تحصیلی با جست و جو در شبکه های اجتماعی یا موسسات آموزشی پیدا کرد اما ارتباط با شماره مستقیم مشاوران تحصیلی کار ساده ای نیست.

در کنکور مشاور چندین شماره برای ارتباط مستقیم با مشاوره تحصیلی رایگان قرار داده شده است که میتوانید از هر کدام از آن ها برای دریافت مشاوره استفاده کنید. شماره های مشاوره تحصیلی رایگان کنکور مشاور با کلیک روی هر شماره به صفحه تماس منتقل میشوید :

02170705413 (تماس فقط با تلفن ثابت از شهرستان)70705413 (تماس فقط با تلفن ثابت از تهران)
0216603704602166197223
0214429917509912050519
0991237399209128946759

آخرین اخبار در کانال ایتا کنکور مشاور

6 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید . من امسال به پایه نهم میروم میخواهم آزمون نمونه دولتی رشته ی تجربی رو بدم . اصلا نمی دونم کی باید شروع کنم یا چی بخونم .
  ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. سلام آزمون نمونه دولتی بصورت استانی برگزار میشود که قطعا در تمام مدارس قبل از آزمون اطلاع رسانی خواهد شد همچنین باید از همین الان از منابع موجود که برای آزمون های نمونه دولتی و تیزهوشان آماده شده استفاده کنید

 2. سلام وقت بخیر من یازدهم‌انسانی هستم و میخوام واسه کنکور بخونم چی کتاب های ترجیح میدید کتاب تست جزوه یا هرچی که بتونم فرهنگیان قبول شم

  1. سلام سوالتون خیلی کلی هست اما جوابش پر از جزئیاته
   سطح درسی شما مهمه
   هر درس اختصاصی خودش چند قسمته
   کتاب بعنوتن درسنامه میخواید یا تست؟
   معدل شما چنده؟

 3. خیلی مسخره‌است که زدین مشاوره رایگان بعد زنگ که میزنیم طرف با یه لحن خیلی زشت میگه واسه هر مشاوره‌ای باید ۱۵۰ تومن واریز کنید وصل بشید به کارشناس
  این کجاش رایگانه الان ؟

  1. قطعا چنین چیزی اتفاق نیوفتاده ولی اگر شده بنده از شما معذرت خواهی میکنم همچنین برای مشاوره رایگان و پرسش به سوالات کوتاه از طریق واتس اپ پیام بدید لطفا تا پاسخگویی راحت تر انجام شه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات کنکور مشاور

ظرفیت مازاد چیست

ظرفیت مازاد

اگر دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در زیر گروه های آزمایشی را با دقت مشاهده کرده باشید برای بعضی از دانشگاه ها در کد رشته

بیشتر بخوانید »

آخرین مقالات کنکور مشاور

ظرفیت مازاد چیست
ظرفیا مازاد
nima

ظرفیت مازاد

اگر دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در زیر گروه های آزمایشی را با دقت مشاهده کرده باشید برای بعضی از دانشگاه ها در کد رشته

بیشتر بخوانید »
برای تماس با مشاور کلیک کنید