انتخاب رشته انسانی

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

انتخاب رشته انسانی یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان رشته انسانی است قبول شدن در یکی از رشته های روانشناسی، حقوق حسابداری از اولویت دانشجویان این رشته است.

انتخاب علوم انسانی در میان دانشجویان سال به سال کاهش می یابد و این موضوع به دلیل معرفی نشدن درست این مجموعه و پتانسیل های آن می باشد.

این رشته نیز می تواند مسیر موفقیت شما باشد فقط باید آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته ی مورد علاقه ی شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه ی بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر خود برسید.

شما میتوانید برای انتخاب رشته ی صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مرکز کنکور مشاور تماس گرفته تا با مشاوران و کارشناسان برتر، شما را در انتخاب این مسیر کمک کنند.
انتخاب رشته علوم انسانی یکی از مباحثی است که باید مورد توجه متقاضیان این کد رشته باشد بیشتر داوطلبان کنکور انسانی در انتخاب رشته سراسری ، قبولی در یکی از سه رشته حقوق ، روانشناسی و یا حسابداری برایشان اهمیت ویژه ای دارد.

هر چند در سالهای اخیر متقاضیان این گروه آزمایشی کاهش یافته اند اما هنوز هم بر سر قبولی در یکی از این سه رشته دریکی از دانشگاه های دولتی روزانه که از نظر نوع و سطح آموزشی نسبت به سایر دانشگاه ها اهمیت و رقابت زیادی وجود دارد.

اعلام نتیجه و انتخاب رشته علوم انسانی

انتخاب رشته انسانی

داوطلبان بعد از اعلام نتایج کنکور انسانی به دنبال این هستند که با مشاهده نمره قبولی خود بتواند در بهترین انتخاب رشته را داشته باشند تا بر اسا آن موقعیت شغلی خوبی در این کد رشته ها به نسبت تحصیل خود به دست آورند همه داوطلبان پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و با مشاهده کارنامه اولیه و رتبه کسب شده خود ، این سوال برایشان مطرح می شود که با رتبه ای که حاصل شده است ، در کدام رشته و کدام دانشگاه خواهند توانست ادامه تحصیل دهند.

اینجا اهمیت انتخاب رشته صحیح مطرح می شود که اگر با اطلاعات صحیح و کافی انتخاب رشته خود را انجام دهید ، بدون شک در دانشگاه و رشته ای که متناسب با رتبه ای که کسب کرده اید میتوانید تحصیل کنید.

اهمیت مشاوره در انتخاب رشته علوم انسانی

با توجه به اینکه تحصیل در رشته علوم انسانی لازمه اش این است که آشنایی با کارنامه ، رتبه قبولی کنکور انسانی ، تاثیر سهمیه در انتخاب رشته و انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور انسانی را داشته باشد. شما میتوانید از طریق مشاوره با مشاوران ما در مرکز کنکور مشاوره بهترین انتخاب رشته را داشته باشید.

شما میتوانید از طریق مشاوره های قوی در این زمینه در بهترین رشته تحصیل کنید. به خاطر داشته باشید که اگر اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید قطعا اشتباهاتی خواهید داشت. چرا که با یه رتبه خوب ممکن است انتخاب اشتباهی کنید و در رشته ای تحصیل کنید که اصلا ارزش تحصیل ندارد و آینده شغلی هم نخواهد داشت.

تماس با کنکور مشاور

آخرین اخبار و اطلاعات تحصیلی کشور در اینستاگرام کنکور مشاور

آخرین اخبار در کانال ایتا کنکور مشاور

آخرین مقالات کنکور مشاور

افزایش تراز

افزایش تراز

یکی از موضوعاتی که ذهن هر دانش آموز و یا متقاضی کنکور سراسری را به خود درگیر می‌کند بحث افزایش تراز است. برای دستبابی به

Read More »