لوگو کنکور مشاور
لوگو کنکور مشاور

خدمات تحصیلی

خدمات تحصلیی میتواند شامل موارد مختلفی باشد تا داوطلب بتواند از طریق آن تحصیلی موفق داشته باشد. خدمات تحصیلی شامل استعدادیابی، برنامه ریزی برای کنکور، کمک به داوطلب برای آگاهی از دانشگاه های بدون کنکور و کد رشته های مربوط به آن،کمک به انتخاب رشته داوطلب برحسب استعداد و توانمندی داوطلب و در نهایت آگاهی دادن به او در مورد رشته های بدون کنکور است. در زیر به صورت مختصر سعی میکنیم که شما را با چند نمونه از خدمات تحصیلی کنکور مشاور به صورت کوتاه آشنا نماییم.

استعداد یابی تحصیلی

استعداد یابی تحصیلی یک مسله مهم و حائز اهمیت برای موفقیت هر داوطلبی محسوب می شود. به خاطر داشته باشید برای اینکه بتوان در رشته ای به ادامه تحصیل پرداخت و در آن آینده ای روشن از خود نیازمند آن است که حتما آن رشته و شغلی که در آینده قرار است بر عهده بگیرد متناسب با توانمندی فرد باشد.

چرا که داشتن توانمندی تاثیر زیادی روی آینده زندگی فرد دارد هماهنگی و تطابق شغل فرد با مهارت، شخصیت و توانمندی‌هایش فرد را به موفقیت نزدیک خواهد کرد. بنابراین شناخت کافی از استعدادها و توانمندی‌های ذاتی باعث می شود.

برنامه ریزی کنکور

برنامه‌ریزی کنکور یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در کنکور محسوب می شود. به خاطر داشته باشید موضوع برنامه‌ریزی نتنها یک امر مهم در کنکور برای داوطلب بلکه یکی از مؤلفه مهم موفقیت در زندگی است. برنامه در واقع راهنمای درست شما برای رسیدن به هدفتان خواهد بود. برنامه میتواند چون چراغ راه شما باشد و مسیر را به شما نشان دهد.

مسیر شما ممکن است با هدف رسیدن به مقصد قبولی در کنکور باشد. از آنجاییکه که برنامه‌ریزی برای کنکور به همین راحتی‌ها هم نیست باید برای رسیدن به هدف مورد نظر باید یکسری اصول و قواعد خاصی را رعایت کرد. توجه داشته باشید که اگر این اصول در ریختن برنامه درسی رعایت نگردد قطعاً شما بازدهی لازمه را از برنامه ریزی خود به دست نخواهید آورد.

مشاوره در زمینه دانشگاه های بدون کنکور

ورود به دانشگاه بدون کنکور دانشگاه های مختلف در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان‌پذیر است. با توجه به اینکه خیلی از داوطلبان آگاهی لازمه را در زمینه دانشگاه های بدون کنکور ندارند باید برای آگاهی و اقدام درست در این زمینه حتما با یک مشاور در ارتباط باشند. برای پذیرش دواطلبان در اینگونه دانشگاه ها کافی است تا از طریق سوابق تحصیلی خود و توجه به ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای ثبت نام اقدام کنید.

انتخاب رشته دانشگاه

انتخاب رشته یکی از موارد بسیار مهم در آینده تحصیلی و شغلی هر داوطلبی محسوب می شود. اینکه شما در کدام مقطع تحصیلی مشغول به تحصیل می باشد نحوه انتخاب رشته متفاوت خواهد بود. انتخاب رشته برای داوطلبانی که میخواهد تازه به دانشگاه وارد شوند نسبت به بقیه مقاطع حساس تر می باشد.

چرا که کسانی که در مقطع دکترا و ارشد تحصیل می کنند راه خود را برای تحصیل پیدا کرده اند.انتخاب رشته بعد از کنکور و آمدن نتایج بسیار حائز اهمیت می شود هرچند داوطلب قبل از دادن آزمون و برنامه ریزی برای تحصیل ابتدا هدفی برای خود بر می گزیند که رشته ای را برمیگزند تا بر اساس آن برنامه خواندن و مطالعه خود را پیش ببرد.
تمامی این خدمات و دیگر مباحث مربوط به تحصیل را میتوان از طریق مراجعه به مرکز مشاوره کنکور مشاور حاصل کرد. تمامی کارشناسان ما در مرکز کنکور مشاور این آمادگی را دارند تا به شما کمک کنند تا به بهترین نحوه دوره تحصیل خود را سپری نمایید و آینده شغلی خوبی را برای خود رقم بزنید.

استعداد یابی تحصیلی

مشاوره انتخاب رشته نهم به دهم

مشاوره نمونه دولتی و تیزهوشان

تست هوش

مشاوره آینده شغلی

آخرین اخبار در کانال ایتا کنکور مشاور

آخرین مقالات کنکور مشاور

برای تماس با مشاور کلیک کنید