روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد

معمولا افرادی با رنج سنی ۱۷ تا ۲۰ سال کنکور می دهند از این رو ما بیش تر با این افراد سر و کار داریم.  همان گونه که می دانید عاشق شدن و دل بستن به جنس مخالف جز طبیعت انسان است و هیچ راه گریزی برای آن نیست. لازم به ذکر است که عاشق شدن زندگی فردی و اجتماعی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و ما در این مقاله به اینکه روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد پرداخته ایم.

نکته ای که در این جا حائز اهمیت است این است که برخورد هر فردی یا این موضوع فرق می کند. یعنی ما هیج گاه به طور قاطع نمی توانیم بگوئیم که روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد.

زیرا ممکن است شرایط فردی بهتر شود و بیش تر از قبل برای هدف خود تلاش کند و برخی دیگر این گونه نیستند و درگیر حاشیه و احساسات خود می شوند و به کل موضوع کنکور را فراموش می کنند.  به طور معمول افرادی که درگیر رابطه عاطفی می شوند سه دسته اند.

  • دسته اول کسانی اند که یک رابطه تمام شده دارند و هنوز به آن فکر می کنند و این فکر و خیال به آن ها اجازه ی پیش روی نمی دهند.
  • دسته ی دوم یک رابطه ی نرمال و معمولی دارند اما زمانی که صرف رابطه ی خود می کنند کمی سرعت آن ها را کند می کند.
  • دسته ی سوم تازه وارد رابطه شده اند و هیجان اول رابطه به طور کامل کنکور فراموش می شود.

گذشته را فراموش کنید

آیا فکر کردن به گذشته چیزی را درست می کند؟ آن فرد باز می گردد یا این که مشکلات مربوط به آن رابطه تمام می شود؟ باید خدمتتان عرض کنیم که هیچ کدام از این اتفاق ها با فکر کردن درست نمی شود‌.

این که آن رابطه به هر دلیلی تمام شده است به این معنی است که یک جای کار خراب بوده است. اگر مشکل از طرف مقابل بوده است و هیچ تلاشی برای درست کردن رابطه نکرده است همان بهتر که تمام شده است.

این مطلب برای شما مفید است : مهار استرس کنکور

اما اگر شما مرتکب اشتباهی شده اید نیز خودتان را سرزنش نکنید زیرا آن فرد می توانید مشکل را بپذیرد و با کمک شما آن را حل کند. همه چیز را به زمان بسپارید شاید در آینده ی نه چندان دور آدم مناسب خود را پیدا کردید.

روابط عاطفی و عشقی خود را در سال کنکور کنترل کنید

روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد

چنان چه جز دسته ی دوم هستید باید یک فکر اساسی برای رابطه ی خود کنید. حواستان باشد که یک رابطه ی خوب رابطه ای است که باعث پیشرفت شما باشد یعنی طرف مقابل باید کنار شما باشد تا هدف خود را محقق کنید. افراط کردن در هیچ چیزی خوب نیست شما باید زمان مخصوصی را برای خود بگذارید و آن زمان را برای پیشرفت خود صرف کنید تا طرف مقابل گمان نکند که شما دائم آویزان آن هستید .

مطمئن باشید اگر کار خود را داشته باشید و طرف مقابل نیز بداند که شما دنیای خود را دارید بیش تر به شما جذب می شود . اگر هر دوی شما نیز کنکوری هستید می توانید همراه یک دیگر درس بخوانید و کنار هم برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.

هیجان زده نشوید

روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد

این طبیعی است که شروع هر رابطه ای هیجان انگیز باشد و تا مدتی حالت نرمال زندگی فرد را عوض کند. اما حواستان باشد که شما در این چند ماه باقی مانده زمان زیادی ندارید که چند وقت آن را نیز  صرف هیجان رابطه کنید.

  شایان ذکر است که اگر همین اول کار به این دقت کنید که آینده ی شما در گرو کنکور است و شما بعد از کنکور نیز می توانید زمان زیادی را برای روابط خود بگذارید و به طور کامل فرد را بشناسید و یک رابطه اگاهانه را شروع کنید.

مطمئن باشید که اگر رابطه در زمان درست و با آدم درستی ایجاد شود شما را به بهترین درجه خودتان می رساند و به شما انگیزه می دهد تا به فرد موفق تری تبدیل شوید اما باز هم تاکید می کنیم که ما به طور قطعی نمی توانیم بگوئیم که روابط عاطفی و عشقی در سال کنکور خوب است یا بد و این شما هستید  که آن را مشخص می کنید.

تماس با کنکور مشاور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات کنکور مشاور

معرفی رشته پزشکی

معرفی رشته پزشکی

👈 معرفی رشته پزشکی بطور تخصصی با در نظر گرفتن تمام شرایط تحصیلی و بازار کار و گرایش های رشته پزشکی در این مقاله انجام

بیشتر بخوانید »

آخرین مقالات کنکور مشاور

معرفی رشته پزشکی

معرفی رشته پزشکی

👈 معرفی رشته پزشکی بطور تخصصی با در نظر گرفتن تمام شرایط تحصیلی و بازار کار و گرایش های رشته پزشکی در این مقاله انجام

Read More »
برای تماس با مشاور کلیک کنید