مشاور کنکور شیمی

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

ما امروز در خدمت شما هستیم که در رابطه با مشاور کنکور شیمی صحبت کنیم. در این مقاله خدمت شما عرض می کنیم که چرا باید از مشاور استفاده کرد؟ پس از آن به تفاوت مشاور های جوان و مسن تر می پردازیم و بعد از آن به شما یاد می دهیم که چگونه در خانه خود را آزمایش کنید پس تا انتهای این مقاله را با دقت بخوانید.  مشاور به شما کمک می کند که بدانید از چه زمانی شروع کنید.

اگر به موقع از مشاور استفاده کنید او نقاط ضعف و قوت شما را متوجه می شود و می تواند هر چه سریع تر جلوی اشتباهات شما را بگیرد.

لازم به ذکر است که برنامه ریزی های مشاور به شما اجازه نمی دهد که وقت خود را تلف کنید. خیلی از دانش آموزان از ما می پرسند بهترین زمان برای مشاوره گرفتن چه زمانی است؟ باید خدمت شما عرض کنیم که شما هر چه زودتر از مشاور کمک بگیرید وقت کم تری را از دست می دهید.

شما می توانید با کنکور مشاوره برنامه ریزی کنکور دقیق داشته باشید و پس از گذشت یک مدت مورد آزمون قرار بگیرید و پیشرفت خود را محاسبه کنید.

مشاور کنکور شیمی

مشاورکنکور سن بالا بهتر است یا سن کم؟

لازم است بدانید که مشاور ها به دو دسته ی مسن و کم‌ سن و سال تقسیم می شوند . افراد سن بالا معمولا همان کسانی هستند که چندین سال در آموزش و پرورش خدمت کرده اند و حالا به کار مشاوره مشغول هستند. این افراد چندین سال پیش کنکور داده اند و ویژگی مثبت آن ها تجربه ی بالای آن ها و هم چنین تسلط آن ها بر روی مباحث مشاوره است.

معمولا به خاطر سن بالا دانش آموزان حرف شنوی بیش تری دارند.‌ شایان به ذکر است که گاهی اوقات جدی و یا حتی خشن برخورد می کنند تا دانش‌ آموز جدی تر درس بخواند.

در طرف مقابل مشاور های جوان چند سال قبل از شما کنکور داده اند و کاملا شرایط کنکور نظام جدید را درک می کنند. این افراد به خاطر سن کم تری که دارند می توانند با دانش آموز رفیق شوند و بر روی دانش آموز تاثیر بگذارند تا درس بخوانند.

  این افراد بر خلاف مشاور های مسن تر بیش تر با دانش آموزان در فضای مجازی در ارتباط هستند. این افراد به خاطر سن کم و میل به کسب نام و شهرت در این زمینه سرتاسر انگیزه اند و این به نفع شما است.

با مشاور کنکور شیمی خود را آزمایش کنید

خیلی از بچه ها شکایت می کنند که ما درس را به خوبی متوجه می شویم اما در آزمون های آزمایشی نمره ی کمی می گیریم چه باید کنیم؟ لازم به ذکر است که بهترین کار این است که قبل از آزمون بار ها خود را آزمایش کنید ما در این بخش چندین نکته ی مهم را در رابطه با این آزمون با شما در میان می گذاریم.

  • آزمون را در ساعت مشخص برگزار کنید. قطعا می دانید که یکی از مسائل مهم و ضروری در کنکور سراسری تایم است. شما باید ساعت بگیرید و پس از گذشتن تایم مشخص برگه را کنار بگذارید.
  • دقت کنید که به هیچ وجه نباید به جواب سوال ها نگاه کنید‌. این گونه نباشد که با توجه به جواب خود را قانع کنید.
  • مهم ترین و اصلی ترین نکته نیز در برگزاری این آزمون ها این است که اجازه بدهید که چند روز از خواندن آن مباحث بگذرد.‌ امتحان دادن بلافاصله بعد از خواندن درس هیچ ارزشی ندارد و فقط یک دلخوشی کاذب به شما می دهد.

بعد از مطالعه ی دقیق درس نامه ها و آزمون می توانید با خیال راحت بر سر جلسه امتحان بروید.

آیا مشاور کنکور شیمی می تواند زندگی شما را عوض کند؟

مشاور کنکور شیمی خیلی از افراد هستند که هدف خاصی ندارند و بدون هدف درس می خوانند. هدف این افراد از گرفتن مشاوره تنها این است که برای چند روز انگیزه بگیرند و یا این که یک نفر به جای آن ها درس بخوانند چنان چه شما جز این دسته افراد هستید بهتر است که اصلا به مشاور کنکور شیمی مراجعه نکنید.

دقت کنید که تا خود شما نخواهید مشاور نمی تواند با برنامه ریزی مسیر زندگی شما را عوض کند.  اما اگر هدفتان را مشخص کرده اید با کنکور مشاوره و برنامه ریزی های دقیق آن و با کارکشته ترین مشاور ها می توانید از هدر رفتن وقت خود جلوگیری کنید و به هدفی که می خواهید برسید.

اجازه بدهید که این نکته را نیز خدمتتان عرض کنیم که برای انتخاب مشاور همیشه نیز لازم نیست به سراغ مشهور ترین مشاور ها بروید.  این افراد به دلیل وقت کمی که دارند کم تر تمرکز می کنند. لازم به ذکر است که این افراد دیگر به شهرت رسیده اند و دیگر تلاشی برای بهتر شدن نمی کنند از آن طرف نیز مشاور های جوان برای کسب شهرت انگیزه و سخت کوشی بیش تری دارند.

مشاور کنکور شیمی

قیمت مشاور کنکور شیمی چه قدر است

ما در این بخش به قیمت مشاور کنکور شیمی می پردازیم. ‌دقت کنید که چندین عامل برای تعیین این قیمت وجود دارد. اولین و مهم ترین نکته این است که این مشاوره حضوری و یا غیر حضوری است. همان گونه که می دانید قیمت مشاوره های حضوری بیش تر از مشاور های غیر حضوری و یا به اصطلاح مجازی است.

وقتی که مشاور های حضوری برای دانش آموز می گذارند بیش تر است و فرد به صورت حضوری بهتر مطلب را می فهمد. علاوه بر این موضوع تجربه کاری یک مشاور نیز بسیار مهم است.

شایان به ذکر است که قیمت مشاور ها بسیار متفاوت است و به طبع قیمت مشاور افراد با تجربه بیش تر از افرادی است که تازه به کار مشغول شده اند. شما می توانید مناسب ترین مشاور ها را با افراد کار بلد از ما بخواهید همین حالا وارد سایت ما شوید و هر گونه خدماتی را که می خواهید انتخاب کنید و کار را شروع کنید. هر گونه سال انگاری در این کار باعث می شود آینده ی شما به خطر بیفتد پس تعلل نکنید.

تماس با کنکور مشاور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات کنکور مشاور

آخرین مقالات کنکور مشاور

برای تماس با مشاور کلیک کنید