مشاوره کنکور هنر

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

مشاوره کنکور هنر به عنوان یک گرایش پر طرفدار بسیار حایز اهمیت است. برای شرکت در کنکور هنر مانند دیگر گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و زبان می توان با داشتن مدرک پیش دانشگاهی (نظام قدیم و یا جدید) و یا فوق دیپلم(مدرک کاردانی) در این آزمون شرکت کرد.

این گروه آزمایشی جزوه رشته های شناور به حساب آمده و داوطلبان گروه های آزمایشی دیگر نیز می توانند در این کنکور شرکت کنند بنابراین رقابت برای قبول شدن در این رشته بسیار سنگین است.

با توجه به اینکه داوطلبین از گرایش خود تغییر رشته می دهند اکثر این تغییر رشته به هنر می باشد. داوطلبان تغییر رشته ای کسانی هستند که بنابر تصور اکثریت، پس از سال سوم دبیرستان در امتحانات تغییر رشته که در شهریور برگزار می شود، شرکت کرده و در پیش دانشگاهی هنر ثبت نام می کنند.

مشاوره کنکور هنر

آینده شغلی کنکور هنر

هر داوطلبی که به طور جدی تصمیم گرفته است در کنکور هنر قبول شود قطعا یک هدف را دنبال می کند. از مهمترین اهدافی که داوطلب کنکور به دنبال آن است داشتن یک شعل پر درآمد است. چرا که آینده شغلی رشته و میزان درآمد در  رشته مورد نظر است که می تواند آینده او را تضمین نماید.

اما رسیدن به این موضوع که کدام رشته می تواند آینده شغلی خوبی داشته باشد نیازمند مشورت و استفاده از تجربه یک کارشناس است.

اگر شما نیز علاقه مند به تحصیل در رشته های هنری هستید اما اطلاعی از موقعیت های شغلی و رشته های پرطرفدار کنکور هنر ندارید پیشنهاد ما به شما مراجعه به یک مشاور حرفه ای در این زمینه است.

نگران آینده شغلی هنر نباشید چرا که خیلی از هنرمندان از طریق اینگونه رشته ها در حال کسب درآمد خوب هستند فقط کافیست از نظر یک کارشانس در این زمینه بهره ببرید.

مشاوره کنکور هنر

رشته های دانشگاهی کنکور هنر

شما زمانی که تصمیم گرفتید در کنکور هنر آزمون بدهید اولین کاری که باید بکنید این است با رشته های گروه هنر به خوبی آشنا باشید.
از جمله این رشته ها می توان به رشته هایی چون تصویری (گرافیک)، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، آهنگسازی، مجسمه سازی، عکاسی، نقاشی، طراحی پارچه، طراحی لباس، طراحی صحنه، بازیگری، نمایش عروسکی و… اشاره کرد که دارای آزمون عملی هم هستند.
رشته های متمرکز آزمون عملی ندارند و پذیرش در این رشته ها تنها با رتبه و سوابق تحصیلی اتفاق می افتد. از جمله این رشته ها صنایع دستی، کارشناسی فرش، سینما و…

آخرین اخبار و اطلاعات تحصیلی کشور در اینستاگرام کنکور مشاور

آخرین اخبار در کانال ایتا کنکور مشاور

آخرین مقالات کنکور مشاور

افزایش تراز

افزایش تراز

یکی از موضوعاتی که ذهن هر دانش آموز و یا متقاضی کنکور سراسری را به خود درگیر می‌کند بحث افزایش تراز است. برای دستبابی به

Read More »