مشاوره کنکور ریاضی

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

رشته ریاضی از جمله گرایش های پرطرفدار در میان داوطلبان کنکور است و یکی از لازمه های موفقیت در کنکور ریاضی 1402 استفاده از مشاوره کنکور ریاضی می باشد. این گرایش نیازمند داشتن استعداد و هوش بسیار بالای محاسباتی است.

با توجه به حجم بالا متقاضی و بالا بودن رقابت در این گرایش نیازمند تلاش و اصولی خواندن مباحث این گرایش برای کنکور سراسری دارد.

قبولی در این گرایش در هر دانشگاهی مفید به فایده نخواهد بود و برای شما اینده روشنی به همراه نخواهد داشت. لذا باید تلاش کنید تا یک رتبه خوب به دست آورید.

لزوم استفاده از مشاوره در کنکور ریاضی 1402

مشاوره کنکور ریاضی 1402

چرا که تحصیل در یک دانشگاه غیر معتبر برای شما سودآور نخواهد بود. برای رقابت سنگین کنکور به تنهایی نمی توانید موفق شوید.

لذا باید از یک فرد با تجربه در این زمینه مشورت کنید تا با اگاهی کامل از این رشته، گرایش های آن، آینده شغلی و چگونه مطالعه کردن دروس آن شما را به راهی درست در زمینه این نوع گرایش هدایت کند.

در این نوشته با ما همراه شوید تا ضمن بررسی اهمیت رشته ریاضی نزد داوطلبان به چگونگی کمک مشاور در این زمینه اشاره کنیم.

مطلب پیشنهادی به شما : برنامه ریزی کنکور ریاضی

زمانیکه که رشته ریاضی را به عنوان رشته کنکور خود انتخاب می کنید به خاطر داشته باشید که این رشته امکان تحصیل برای رشته های متنوعی را ایجاد می کند از جمله این رشته ها میتوان به انواع مدیریت ها ، حسابداری، روانشناسی و انواع رشته های مهندسی اشاره کرد.

تحصیل در رشته ریاضی به شرط اینکه در یک دانشگاه معتبر با نتایج خوب درسی باشد میتواند یک آینده شغلی خوب را انتظار داشته باشید. برخی گرایش های این رشته به این شکل است که شما میتوانید حتی کاری را راه اندازی کنید.

در صورتی که شما بتوانید در یکی از دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کنید به راحتی امکان بورس شدنتان در دانشگاه های خارج از کشور فراهم می شود و شما میتوانید ضمن تحصیل در دانشگاه های معتبر جهانی شرایط مهاجرت خود را نیز به ان کشور فراهم اورید.

اهمیت داشتن هدف و برنامه ریزی برای کنکور ریاضی

اهمیت داشتن  هدف و برنامه ریزی برای کنکور ریاضی

👈 متاسفانه خیلی از داوطلبان برای اینده خود هیچ هدفی در نظر ندارند و فقط به دنبال کنکور دادن هستند و قبولی در چه رشته ای برای انها تفاوتی نمیکند.

این مسله کاملا اشتباه است چرا که انتخاب هر کد رشته ای تاثیر زیادی در اینده شغلی و تحصیلی داوطلب دارد و او باید برای مطالعه خود یک هدف معین و درست داشته باشد.

مشاور به داوطلب کمک میکند تا بر اساس علایق و آینده شغلی مورد نظر داوطلب هدفی مناسب و مشخص تعیین نماید.

یکی دیگر از مباحث مهم بعد از تعیین هدف، برنامه ریزی برای رسیدن به آن هدف است. به خاطر داشته باشید که هدف فقط یک دور نمای کلی است که با برنامه ریزی و قدم های درست میتوان به ان رسید.

برنامه ریزی به شما کمک می کند تا بر اساس توانمندی های خود با یک نقشه راه به سمت هدف خود حرکت کنید. مشاوره به شما کمک می کند تا از طریق یک برنامه ریزی اصولی و اختصاصی به شما کمک کند تا به نتیجه ای موفق در میان رقبا برسید.

شاید برای شما هم پیش امده که برای کاری شروع به برنامه ریزی کردید اما طبق آن عمل نکرده اید . اما اگر شما یک ناظر تحصیلی داشته باشید و به او ماهانه یا هفتگی گزارش دهید مسلما کار را جدی تر جلو خواهید برد.

این چک و نظارت باعث می شود تا شما کم کاری نکنید. این پیگیری مشاور باعث تحیل روند مطالعاتی محصل و گرفتن انگیزه داوطلب طی مکالمات انگیزشی و مثبت مشاور می شود.

مشاوره کنکور ریاضی در مورد فنون تست زنی

👈 فنون تست زنی یک مسله مهم در کنکور سراسری است چرا که شما با دانستن این فنون میتوانید به راحتی گزینه های اشتباه سوالات را رد کنید و به جواب درست برسید.

دانستن این فنون یک عامل مهم موفقیت در کنکور هستند که مشاور طی مراحل مشاوره به شما می آموزد. درک دانستن این مسله زمانی برای شما روشن خواهد شد که شما یک آزمون آزمایشی بدهید.

آخرین اخبار و اطلاعات تحصیلی کشور در اینستاگرام کنکور مشاور

آخرین اخبار در کانال ایتا کنکور مشاور

آخرین مقالات کنکور مشاور

افزایش تراز

افزایش تراز

یکی از موضوعاتی که ذهن هر دانش آموز و یا متقاضی کنکور سراسری را به خود درگیر می‌کند بحث افزایش تراز است. برای دستبابی به

Read More »